Fotbalové akademie Coerver Coaching

First skills - fotbalová školička

FIRST SKILLS je vzdělávací, efektivní a zábavný tréninkový program pro děti začínající s fotbalem. Buduje základní předpoklady mladých hráčů před tím, než vstoupí do organizovaných soutěžních struktur. Fotbalová školička je součásti plně integrovaného systému rozvoje hráče, na který navazují Coerver® Coaching akademie.

2x v Praze

Více informací

Junior akademie

Junior Academy je zaměřena na individuální rozvoj fobalových dovedností jednotlivců a je určena hráčům ve věku 6 - 11 let. Cílem akademie je osvojit si šestistupňovou Coerver® Pyramidu, která zahrnuje procvičování ovládání míče, zpracování a přihrávání, situací 1 na 1, rozvoje rychlosti, zakončení a hry.

přidej se k nám a zlepšuj se!

Více informací

Performance Academy

Performance Academy je komplexní program rozvoje technických dovedností pro hráče ve věku 11-13 let. Je zaměřen na aktivity ať už na hřišti, či mimo něj. Naším cílem je rozvíjet sebevědomé a kreativní hráče zároveň s výukou základních společenských předpokladů, jako je sportovní chování a respekt, včetně správného postoje k tréninku a hře.

Více informací

Play Like The Stars Roadshow

3 hodinový program pro fotbalisty všech úrovní ve věkové kategorii předpřípravky, ml. a st. přípravky. Trénink pod vedením cerfifikovaných trenérů, dovednostní soutěže a turnaj 3 na 3.

Ještě více zábavy, her a soutěží. Vyzkoušejte metodu Coerver® Coaching!

Více informací

 CZ  EN